Kayseri Halı Yıkama

Halı Yıkama


Kayseri Halı Yıkama

Yıllardır Kuru Temizleme ve Perde yıkama sektöründe faaliyet yürüten firmamız Bizim Kuru Temizleme, Kuru temizleme ve Perde Yıkama hizmeti sunduğu müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine 2019 yılında Halı Yıkama hizmetini de bünyesine katmıştır.

İlk başlarda mevcut şubeleri bünyesinde faaliyet yürüten Halı Yıkama hizmetini, gelen yoğun talep üzerine ayrı bir hizmet noktasında yürütmeye başlamıştır.

Kuru temizleme ve Perde yıkama sektöründeki titizliğini Halı yıkama hizmetine yansıtan firmamız, Rekabetin yüksek olduğu Kayseri Halı Yıkama sektöründe üst sıralarda yer almayı başarmıştır.

Müşterinin desteği ve teşviki ile girdiği Halı Yıkama hizmetini kurumsal firma yapısı ile profesyonelce yürüten firmamız, sunduğumuz hizmetin kalitesini mukayese etmek isteyen veya kaliteli hizmet almak tüm müşterilerine açıktır.

Kayseri Halı Yıkama

Halı, kilim ve yolluklarınızı yıkatmak mı istiyorsunuz?

 

Halı, Kilim ve Yolluklarınız bir telefon ile evinizden alınır. Temiz ve güvenli bir ortamda "Toz alma, Yıkama, Kurutma ve Paketleme sonrası tertemiz evinize teslim edilir.

Kayseri Halı Yıkama

0 352 222 1963

Kayseri Halı Yıkama

Halılarınız Nasıl Yıkanıyor?İlk Toz Alma İşlemi:

İster el halısı ister makine halısı olsun tüm yıkama işlemleri öncesinde halılar toz alma işlemine girer ve içindeki toz, toprak ve yabancı maddelerden temizlenir.

Halıların Leke Kontrolü:

Toz alma işlemi bittikten sonra halıların detaylı bir şekilde incelendiği alandır. Lekeli olan halılara özel leke çıkarıcı bileşenlerle müdahale edilir.

Makineli Yıkama Sistemi:

Halılar çeşitlerine göre ayrıldıktan sonra, halı cinsine göre özel temizleme işlemi başlar.

Durulama:

Halı temizlik işlemi bittikten sonra halıların fazla suyu sıkılması için santrifüj makinelerine gönderilir. Bu alanda ıslak olan halıların suyu sıkılır.

Halı Kurutma:

Fazla suyu sıkılan halılar havanın durumuna göre açık ve kapalı olan halı kurutma alanımıza alınır ve doğal ortamda kurumaya bırakılır.

Kalite Kontrol:

Bu temizlik işlemleri bittiğinde alanında uzman kişiler halıları inceleyerek kalite kontrol işlemini gerçekleştirir. Temiz halılar poşetlenmek üzere ambalaj bölümüne gönderilir.

Poşetleme:

Tüm halı yıkama işlemleri bittikten sonra halılar temiz ortamda poşetlenir ve servise çıkmaya hazırdır.