Hizmetlerimiz

Organik Kuru Temizleme


H er türlü kıyafetiniz, bir telefon ile evinizden veya iş yerinizden alınır, doku, içerik ve renk gruplarına göre ayrılır. Tamamen doğal yöntemlerle, organik temizleme malzemeleri ile temizlenir. Özenle ambalajlanır ve tekrar ev veya iş yerinize teslim edilir .

Perde Temizliği


E vinizden veya iş yerinizden Tül ve Stor perdelerinizi söküp, özel ilaçlarla temizliklerini yaptıktan sonra tekrar ev veya iş yerinize gelerek montajını yapıyoruz.


Temizliğini yaptığımız perde çeşitleri

KUMAŞ DİKEY PERDE TEMİZLİĞİ
SUNSCREEN (Stor Perde) TEMİZLİĞİ
KUMAŞ PERDE VE TÜL PERDE TEMİZLİĞİ
KATLAMALI PERDE (Çubuklu-Balon) TEMİZLİĞİ

Yıkama


B izim Kuru Temizleme müşterilerine tam olarak kaliteli hizmet vermeyi amaçladığı için, sadece kuru temizlemeyle yetinmeyerek, modern çamaşır yıkama üniteleri ile müşterilerin her türlü çamaşırını yıkamakta, kurutmakta ve ütülemektedir.


Böylece Kuru Temizleme ve çamaşır yıkama işlerinizi tek elden yürüterek, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ütüleme


K umaş yıkandığında, su ve ısının birlikte etkisiyle dokuları gevşetir ve doğal biçim ve konumlarına kavuşturur. Kumaş kuruduğunda, dokular sertleşir ve ters biçimler ve konumlara bürünürler.


Ütüler, dokuları eski hallerine getirmek için ütü tabanı aracılığıyla ısı ve basınç kullanırlar: ya kırışıklıkları yok ederek ya da biçimlendirerek. Buharlı ütülerin ek bir avantajı, buharın kurumadan önce tekstil dokularını gevşeterek daha etkili ve kolay biçimde ütü yapılabilmesidir.


Leke çıkarma


L ekenin yapısı, kumaşın cinsi, lekeye zamanında müdehale gibi faktörler etkili leke çıkarmada son derece önemlidir.


Zamanında temizlenmeyen lekeler, ısıya maruz kaldıklarında oksitlenmeye başlar ve renkleri solar ya da kararır. Lekeye bilinçli mücadele yapılması lekenin çıkarılmasında tartışılmaz bir etkidir.


Lekelere, etraftan duyduğumuz tavsiyelerle işlem yapmanız lekenin çıkmasını zorlaştırır hatta imkansız hale getirebilir. Başarısız her deneme lekenin sabitleşmesine, ürünün yıpranmasına ya da sararmasına neden olacaktır. Bu nedenle başarısız denemelerle giysinizi riske etmektense firmamızdan destek alabilirsiniz.


Deri Temizleme


P rofesyonel deri temizleme ve bakım işlemlerimizle deri kıyafetlerinizin ve eşyalarınızın en iyi şekilde görünmeye devam etmesini sağlarız.


Deri, yapısal anlamda kumaştan çok farklıdır ve temizliğinden çok temizlik sonrası kurutma aşamasında hassasiyet gösterilmesi gereken bir üründür. Temizleme sonrası profesyonel tedbirler alınmaması halinde yapısal bozukluklara neden olunacağından deri temizliğine ve bakımına ayrıca özen gösterilmesi gerekir.


Deri kıyafetlerinizin temizlik ve bakımını tehlikeye atmayın ve Bizim'le tanışın.


Terzi&Tadilat


D eğerli giysilerinizin veya eşyalarınızın ömrünü uzatmak, görünümünü değiştirmek için bakım, onarım ve tadilat işlemlerini Bizim Kuru Temizlemede yaptırabilirsiniz.


İşinin ehli ekibimizle tamir, bakım ve temizleme işlemlerini tek noktadan hallederek zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluruz.